Partneři konference

PARTNEŘI KONFERENCE


BTL zdravotnická technika, a.s.

BTL je jedním z největších světových výrobců zdravotnické techniky. Hlavní segmenty BTL zahrnují fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

www.btl.cz


DMA Praha s.r.o.

Kompletní sortiment kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a seniory.

www.dmapraha.cz


EFSETE s.r.o.

EFSETE Pharma zastupuje farmaceutické firmy a jejich produkty v oblasti prodeje, marketingu a zákaznické péče v České republice.

https://efsetepharma.cz/


Ergona Opava s.r.o.

Jsme rodinná firma vyrábějící ortopedicko-protetické pomůcky na zakázku pro kvalitní život pacientů s hendikepem. Aktivně propojujeme technické a zdravotnické specialisty s cílem poskytnout pacientům nejefektivnější řešení. 

www.protetika-ergona.cz


ERILENS s.r.o.

Společnost ERILENS se zabývá zvláštními pomůckami pro imobilní pacienty se specializací na stropní kolejnicový systém, který slouží k co nejjednoduššímu a nejefektivnějšímu transportu imobilních osob.

www.erilens.cz


fysiomed CS s.r.o

Český výrobce a distributor rehabilitační techniky.
Komplexní služby a poradenství v oblasti zdravotní a rehabilitační techniky.

www.fysiomed.cz


KF klima s.r.o.

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizačních a vzduchotechnických jednotek.

www.kfklima.cz


LAURYN s.r.o.

Vývoj a implementace software pro rehabilitační centra, ústavy a lázně.

www.lauryn.cz


Lékárna Ve Věžičkách

Jsme malá rodinná lékárna uprostřed Ostravy -Poruby. Již přes 50 let radíme lidem ohledně zdraví, jako bychom radili svým nejbližším.

www.lekarnavevezickach.cz


Lohmann & Rauscher, s.r.o.

Výrobce obvazových a zdravotnických prostředků nejvyšší kvality. Partner v oblasti medicíny, péče a hygieny.

www.lohmann-rauscher.cz


Madisson s.r.o.

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, prodává a servisuje zdravotnickou a wellness techniku. Vedle kvalitních technologií a nadstandardních služeb poskytujeme našim klientům osobní a profesionální přístup.

www.madisson.cz


MEDIAL spol. s r.o.

Lékařská technika a speciální zdravotnický materiál. Již 26 let pomáháme zdravotníkům v České republice s přesunem imobilních pacientů!

www.medial.cz


MEDICCO s.r.o.

Cílem společnosti MEDICCO s.r.o. je zlepšovat život lidem se zdravotním handicapem, a to prostřednictvím distribuce zdravotnických prostředků a služeb ne té nejvyšší technické a kvalitativní úrovni.

www.medicco.cz


STAMED s.r.o.

Společnost Stamed se věnuje zdravotnickým pomůckám, určeným pro péči o pacienty v nemocnicích a sociálních službách, včetně kompletního servisu.

www.stamed.cz


Stargen EU s.r.o.

Společnost Stargen EU s.r.o. se více než deset let zabývá robotikou ve zdravotnických oborech. Je dodavatelem technologií, konzultantem a dlouhodobým partnerem na poli Roboticky Asistované Rehabilitace.

www.stargen-eu.cz